Eurobank i jego oferta

Osoby posiadające i aktualnie spłacające kilka zobowiązań finansowych mogą je połączyć w jeden kredyt konsolidacyjny i uzyskać dodatkową gotówkę. Dzięki temu rozwiązaniu zdołają spłacać tylko jedną ratę miesięcznie i tym samym obniżyć swoje wydatki nawet do 20%. Ponadto podczas aplikowania o kredyt z osobą bliższą uzyskujemy większe szanse na skonsolidowanie swojego zadłużenia.

Kobieta w krótkich spodenkach chodzi brzegiem morza
Eurobank ma do zaoferowania kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką

Eurobank daje szansę na obniżenie miesięcznych zobowiązań

Bank oferuje kredyt konsolidacyjny w wysokości od 2 000 do 150 000 zł na okres do 9 lat (108 miesięcy). Przy ubieganiu się o to zobowiązanie można dodatkowo uzyskać gotówkę, której przeznaczenie jest dowolne. Gdy klient zdecyduje się na wnioskowanie o kredyt konsolidacyjny wraz z osobą bliską może ubiegać się o wyższą kwotę.
Roczna Rzeczywista Stopa Procentowa (RRSO) wynosi 21,27% oprocentowanie stałe zaś, 7,5%. Na tej podstawie możemy wyliczyć przykładowa wysokość raty zaciągniętej wierzytelności:

  • przy kwocie kredytu w wysokości 15 000 zł na 24 miesiące, rata wyniesie 754,83 zł
  • przy kwocie kredytu w wysokości 25 000 zł na 46 miesięcy, rata wyniesie 759,58 zł
  • przy kwocie kredytu w wysokości 50 000 zł na 80 miesięcy, rata wyniesie 921,48 zł
  • przy kwocie kredytu w wysokości 100 000 zł na 96 miesięcy, rata wyniesie 1636,92 zł

Jakie dokumenty przygotować by aplikować o kredyt konsolidacyjny w Eurobanku

  • dowód osobisty
  • dokumenty potwierdzające wysokość i źródło dochodu z tytułu umowy o pracę, emerytura, renta, zasiłek przedemerytalny, prowadzenie własnej działalności gospodarczej, rolniczej oraz umowy cywilno-prawnej (np. w charakterze wynajmu)
  • wszelkie dokumenty, które są potwierdzeniem spłacanych aktualnie zobowiązań kredytowych: umowa kredytu, wyciąg z konta potwierdzający uregulowanie ostatnich rat itp.

By ubiegać się o konsolidację zadłużenia wystarczy udać się do wybranej placówki Eurobanku z przygotowanymi dokumentami. Podczas wizyty doradca kredytowy oszacuje i potwierdzi naszą zdolność kredytową. Ostatnim etapem jest podpisanie umowy, po czym pieniądze na spłatę zobowiązań zostaną przelane na konto wnioskodawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *