Autogotówka czyli pożyczki pod zastaw samochodu

Jeśli nie masz możliwości uzyskania gotówki w banku, a potrzebujesz środków finansowych na pilne wydatki, to warto rozważyć pożyczki pod zastaw auta. Oferowane są przed firmy prywatne, spoza sektora bankowego, które nie wymagają od nas wielu dokumentów czy zaświadczeń o zarobkach. Spośród instytucji świadczących tego rodzaju rozwiązania, wybraliśmy dla Ciebie najlepszą – Autogotówka. Sprawdź, dlaczego.

Wydatki się mnożą, a pieniędzy brakuje

Nasze życie bywa bardzo drogie. Zakup żywności, ubrań oraz opłaty pociągają za sobą ogromne koszty. Nawet podniesiona średnia krajowa nie pozwala nam na to by cokolwiek zaoszczędzić. Dlatego często sięgamy po kredytu lub pożyczki. Pierwszą instytucją, do której się kierujemy w tym celu jest oczywiście bank. Jednak w wielu przypadkach doradcy kredytowi w banku odmawiają nam udzielenia pożyczki lub kredytu tłumacząc się naszą zbyt niską zdolnością kredytową. Wtedy rozważamy popularne chwilówki, ale w wielu przypadkach kwota oferowana przez owe firmy nie jest wystarczająca. Czy jest jeszcze jedno rozwiązanie?

Pożyczki pod zastaw auta to szansa na uzyskanie potrzebnej gotówki w zamian za zabezpieczenie, jakim jest nasz samochód. Warunkiem uzyskania tego typu zobowiązania jest to, że jesteśmy jedynymi właścicielami pojazdu, który nie jest obciążonymi innymi kredytami lub zastawami. Jednak firma firmie nie równa. Aby zatem wybrać tą najlepszą, wykonaliśmy analizę różnych ofert kredytów pod zastaw samochodu i wykazaliśmy, że Autogówka proponuje najlepsze pożyczki pod zastaw.

Kobieta pracuje przy laptopie w kuchni
Potrzebujesz szybkiej gotówki, sprawdź dobre pożyczki pod zastaw samochodu

Główne zalety oferty Augotówka

Podczas swoich badań internetowych kierowaliśmy się przede wszystkim trzema wyznacznikami: kosztem pożyczki, formalnościami niezbędnymi do jej uzyskania oraz łatwością z jaką uzyskamy pieniądze w zamian z auto. Podczas owego researchu, firma Autogotówka uzyskała najwyższą notę. Stało się tak, ponieważ proponuje:

  • pożyczki pod zastaw auta bez jego przerejestrowania
  • możliwość dalszego poruszania się pojazdem – auto nie pozostaje w siedzibie firmy
  • minimum formalności – do uzyskania pożyczki niezbędny jest dowód rejestracyjny, karta pojazdu, aktualne badania techniczne oraz polisa OC
  • kredyt pod zastaw auta bez względu na jego wiek
  • szybkie pożyczki, decyzja o ich udzielnie odbywa się w ciągu kilkunastu minut
  • możliwość uzyskania pieniędzy do ręki, bez konieczności podawania konta bankowego

Autogotówka – pożyczki pod zastaw samochodu to najlepsze rozwianie dla konsumentów, którzy pragną szybko i w prosty sposób otrzymać pieniądze. Nie następuje przywłaszczenie pojazdu, właściciel nadal nim jeździ, uzyskuje jedynie wpis do dowodu rejestracyjnego, który obowiązuje na czas trwania umowy.

Autogotówka opinie

Firma Autogotówka cechuje się dużym profesjonalizmem oraz rzetelnym podejściem do potrzeb swoich klientów. Działa w branży pożyczkowej od wielu lat, a duże doświadczenie zdobyte przez ten czas umożliwia szybkie i bezpiecznie spełnianie próśb pożyczkobiorców. Jako jedyna firma w Polsce oferuje kredyt pod zastaw auta bez przymusu jego przerejestrowania i bez względu na wiek pojazdu. Opinia o Autogotówka jest pozytywna.