Jedna rata zamiast wielu z Getin Bank

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest spłacać kilka rat wynikających z posiadanych zobowiązań finansowych. Kredyt samochodowy, pożyczka gotówkowa czy limit na karcie sprawiają, że trudno nam pamiętać o kolejnych wpłatach. Z pomocą przychodzi kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych, który oferuje Getin Bank. Możliwość zwrotu tylko jednej raty miesięcznie, niższa od sumy dotychczas spłacanych zapewni nam komfort finansowy i spokojną głowę. By aplikować o kredyt konsolidacyjny wystarczy ukończony 18 rok życia oraz wiarygodność kredytowa, którą bank sprawdza podczas wnioskowania o fuzję zadłużenia. Sama procedura ubiegania się o kredyt została skrócona do minimum.

Brązowa skózana teczka wypełniona dokumentami
Zobacz, jakie dokumenty są potrzebne by ubiegać się o konsolidację zadłużenia

przycisk wniosku

Podstawowe informacje o konsolidacji zadłużenia w Getin Banku

Kredyt konsolidacyjny oferowany przez bank daje możliwość całkowitego spłacenia dotychczas posiadanego zadłużenia i regulowania tylko jednej raty miesięcznie. Maksymalna wysokość zobowiązania finansowego wynosi 200 000 zł a okres kredytowania do 10 lat. RRSO równe jest 14,4% a oprocentowanie stałe zamyka się w wartości 8,9%. Ze względu na mnogość placówek banku kredyt ten jest łatwo dostępny. By o niego aplikować wystarczy przedłożyć następujące dokumenty:

  • dowód osobisty
  • dokumenty potwierdzające źródło i wysokość dochodu (umowa o pracę, zlecenie, renta, emerytura, prowadzenie działalności gospodarczej)
  • umowy kredytów i pożyczek oraz ostatnie dowody wpłat rat z tytułu posiadanych zobowiązań

Dodatkowo, jeśli wnioskodawca skorzysta z oferty kredytu wraz z współmałżonkiem/współmałżonką zwiększa szansę na uzyskanie wyższej kwot kredytu. Dzień spłaty zobowiązania jest dostosowany do potrzeb klienta, może on sam wybrać, cy preferuje uiszczać ratę kredytu na początku czy pod koniec miesiąca.

Kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką czyli możliwość uzyskania do 200 tysięcy złotych na 10 lat przy minimum formalności.