Banki komercyjne obok usług konsolidacji zadłużenia oferują także dla kredytobiorców dodatkową porcję gotówki. Taki zastrzyk finansowy można przeznaczyć na dowolny, nie związany ze splata zobowiązań, cel a jego koszt zostaje wliczony do konsolidacji. To doskonałe rozwiązanie dla konsumentów, którzy obok spłacania długów wymagją również dodatkowych pieniędzy by zaspokoić bieżące potrzeby.

Oferta kredytów konsolidacyjnych z dodatkową gotówką

Spośród banków, które proponują kredyty służące do spłaty zaległych zobowiązań, większość również oferuje konsolidację z dodatkową gotówką. Jest to niejako usługa włączana w sam kredyt. Spłata tej niejako pożyczki zostaje łączona w raty samego kredytu konsolidacyjnego.

Wyliczenia notowane w zeszycie
Dodatkowa gotówka i konsolidacja ułatwią nam spłatę zobowiązania finansowego

Na rynku finansowym występuje wiele ofert konsolidacji z dodatkową gotówką. Przykładem jest choćby bank Credit Agricole, który proponuje konsolidację w wysokości do 150 000 zł na maksymalnie 10 lat. Ponadto również atrakcyjną ofertę przedstawia mBank . W tej instytucji kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką może opiewać na 180 tysięcy złotych. W przypadku banku BGŻ Paribas kwota kredytu jest wyższa i sięga 20 000 zł, do niej również możne być włączana dodatkowa gotówka o dowolnym przeznaczeniu.

Najtańszy kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką
Wśród najtańszych konsolidacyjni z dodatkową gotówką zdecydowanie prym wiedzie Credit Agricole oraz Bank BGŻ Paribas, choć należy również uwzględnić Alior Bank. Ten ostatni bowiem również ma do zaoferowania pewną kwotę pieniędzy na niespodziewane wydatki. Ostateczna wysokość dodatkowej gotówki jest zależna od zdolności kredytowej klienta oraz od wysokości konsolidowanych zobowiązań finansowych. By podwyższyć nieco tą kwotę Credit Agricole proponuje ubieganie się o kredyt konsolidacyjny z osobą bliską.