Kredyt przez internet

Internet jest powszechnym narzędziem kontaktu ze światem zewnętrznym, który zdecydowanie ułatwia nam funkcjonowanie. Obecnie wielu Polaków wykonuje zakupy online, zamawia jedzenie na wynos dzięki specjalnym aplikacjom oraz realizuje inne potrzeby materialne. Z usługami finansowymi świadczonymi przez internet kojarzyły się niegdyś jedynie popularne chwilówki. Obecnie w większości instytucji bankowych możemy aplikować o kredyt przez internet. Choć sam wniosek wypełniamy i wysłany online, to ostatecznie i tak czeka nas wizyta w banku by podpisać umowę kredytową. Co więcej, niektóre propozycje opisane jako te z minimum formalności, które można przygotować wykorzystując drogę internetową, tak naprawdę czasem wymagają naszej obecności w wyznaczonej placówce, np. gdy prowadzimy własną firmę lub jesteśmy zobowiązani dostarczyć pewne dokumenty. Dlatego poszukiwaliśmy kredytów stricte internetowych, które adresowane są do osób pragnących znacznie uprościć procedurę ubiegania się o pożyczkę. Wybraliśmy kilka produktów finansowych.

Kredyt przez internet

logo nest bankNest Bank proponuje kredyt gotówkowy przez internet do kwoty 30 000 zł, który można przeznaczyć na dowolny cel. Nowi klienci moją ubiegać się maksymalnie o 20 000 zł, dla stałych zaś dedykowana jest ta najwyższa kwota pożyczki. Okres kredytowania sięga do 60 miesięcy (5 lat), RRSO = 14,2%. Do starania się o potrzebne pieniądze niezbędne jest przedłożenie wyciągu bankowego potwierdzającego wysokości źródło dochodów, które należy dołączyć do wysyłanego wniosku. Po uzyskaniu zgody, należy zaakceptować umowę online. Potwierdzenie tożsamości wnioskodawcy odbywa się za pomocą przelewu weryfikacyjnego.

Santander Consumer Bank

logo santander consumer bankChoć bank nie podaje kwoty oraz okres kredytowania proponowanych pożyczek, oferuje produkty bez wychodzenia z domu, czyli całkowicie online (RRSO = 21,83%). Wysokość comiesięcznej raty dostosowana jest do zdolności kredytowej wnioskodawcy. Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego należy załączyć dokumenty potwierdzające dochód. Weryfikacja tożsamości odbywa się przy pomocy przelewu z konta pożyczkobiorcy na wskazane konto banku.

iGotówka w BGŻ BNP Paribas

logo bgż bnp paribasŚwiadczone pożyczki przez internet mogą sięgać do 10 000, okres spłaty do 84 miesięcy. Wstępna decyzja kredytowa przekazywana jest klientowi zaraz po wysłaniu przez niego wniosku o kredyt. Ostateczna kwota zależy od jego zdolności kredytowej. RRSO dla reprezentatywnego przykładu wynosi 10,67%. Kredyt ten można dobrowolnie ubezpieczyć za dodatkową opłatą. Po zakończeniu rejestracji należy dokonać przelewu potwierdzającego dane osobowe na konto banku BGŻ BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu