Kredyt z zabezpieczeniem z Inwestum

Jeśli zastanawiacie się Państwo czy występuje jakaś alternatywa dla kredytów bądź pożyczek hipotecznych, która umożliwia zaciągnięcie zobowiązania bez większych formalności, to odpowiadamy twierdząco. Istnieją bowiem pożyczki prywatne, które są udzielane pod zastaw nieruchomości. Oczywiście instytucje poza sektora bankowego nie są darzone tak dużym zaufaniem jak banki, dlatego nie cieszą się aż tak dużą popularnością, niemniej jednak warto zapoznać się z ich ofertą.

Parabanki na raty – wybieraj sprawdzone firmy

Dach domu
Pożyczki pod zastaw domu to poważna decyzja

Pożyczka pod zastaw nieruchomości to poważna decyzja. Wszakże na szali stawiamy swój majątek w postaci domu lub mieszkania. Dlatego należy zwrócić uwagę, czy firmy, która oferuje to przedsięwzięcie jest rzetelna i działa profesjonalnie. Pierwsze kroki winniśmy skierować na stronę Komisji Nadzoru Finansowego. Zawiera ona spis różnych instytucji wobec których toczone jest postępowanie lub zgłoszono zastrzeżenia co do prawidłowości świadczonych usług. Jeśli firma, z której oferty chcemy skorzystać widnieje na owej liście, od razu winna nam się zapalić lampka w głowie.
Dobre firmy pożyczkowe zbierają równie pochlebne komentarze, zatem warto dzięki ich pomocy wybrać odpowiednią usługę. Ponadto zawsze zanim wykonamy pierwszy krok i zaczniemy ustalać szczegóły pożyczki pozabankowej na raty dokładnie przeczytać regulamin pożyczania. Profesjonalne firmy prywatne zawsze wymieniają precyzyjnie opłaty, jakie poniesiemy w związku z otrzymaniem kredytu pozabankowego oraz wszelkie obostrzenia z nim związane. Pamiętajmy, że choć instytucje spoza sektora bankowego nie muszą świadczyć usług w oparciu o prawo bankowe, to są zobowiązane działać zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim. Dlatego każdy klient, który decyduje się na kredyt pod zastaw nieruchomości ma możliwość odstąpienia od umowy do 14 dni od chwili jej zawarcia.

Inwestum czyli pożyczki pod zastaw nieruchomości

Przedstawiamy propozycję grupy inwestycyjnej SAFE House, takiej jak inne parabanki na raty, która oferuje kredyty pod zastaw mieszkania lub domu, a także działek. To rzetelna firma, która cechuje się wieloletnim doświadczeniem w branży pożyczkowej. Na rynku tym funkcjonuje od ponad 20 lat.
Pożyczki pod zastaw nieruchomości z Inwestum to przede wszystkim:

  • pożyczki z wpisem do IV księgi wieczystej – bez przywłaszczenia oraz konieczności wymeldowania!
  • kwota zobowiązania wynosi do 40% wartości nieruchomości
  • koszt miesięczny kredytu pod zastaw mieści się w granicach 2,5 do 3%
  • możliwość odroczenia rat odsetkowych na czas trwania umowy

Pożyczki pod zastaw nieruchomości realizowane są w ciągu 24 godzin od chwili zgłoszenia się do firmy Inwestum. Nie wymagane są zaświadczenia o zarobkach oraz innego rodzaju oświadczenia. Należy natomiast przedłożyć dokumenty dotyczące samego przedmiotu zabezpieczenia:

  • wypis z księgi wieczystej
  • akt notarialny
  • zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych
  • zaświadczenie o niezaleganiu z opłatą czynszu lub innymi wymaganymi opłatami na poczet mieszkania
  • fotografie nieruchomości z zewnątrz oraz wewnątrz

By uzyskać więcej informacji najlepiej skontaktować się z doradcą Grupy Inwestycyjnej Safe House
adres mailowy: biuro@inwestum.com.pl
telefon: 535 43 44 65
godziny pracy: poniedziałek – piątek od 9:00 do 20:00, sobota od 10:00 do 15:00