Najtańsze kredyty konsolidacyjne na 8 lat

Celem konsolidacji zadłużenia jest wsparcie kredytobiorców w płaceniu wielu zobowiązań finansowych. Bowiem dzięki fuzji swoich pożyczek i kredytów zyskują możliwość regulowania tylko jednej miesięcznej raty kredytu. Banki proponują to rozwiązanie, gdy ich klienci pragną połączyć kredyty gotówkowe, ratalne, pożyczki konsumpcyjne, kredyty i pożyczki hipoteczne ale również limity na koncie czy zadłużenia na karcie debetowej. W ich ofercie nie ma konsolidacji pożyczek internetowych czyli popularnych chwilówek które można znaleźć pod linkiem http://rankingichwilowek.pl. Jeśli konsument skorzystał z usług sektora pozabankowe, to również tam powinien szukać przedsiębiorstw specjalizujących się w konsolidacji pożyczek internetowych, są to np. Mikrokasa czy Kredyt123.

Kredyt konsolidacyjny służy do oddłużenia, gdyż po fuzji poszczególnych zobowiązań finansowych konsument płaci miesięcznie niższą ratę niż suma rat wynikająca z posiadanych kredytów. O kredyt można się starać w dowolny banku, który świadczy konsolidację długów. Ponadto każda osoba, która uzyska zobowiązanie może je dobrowolnie odpłatnie ubezpieczyć. Maksymalny okres kredytowania wynosi 12 lat.

Najtańszy kredyt konsolidacyjny na 8 lat

Alior Bank
Maksymalna kwota kredytu wynosi 200 000 zł. Klienci mają także sposobność uzyskać dodatkową gotówką, którą mogą przeznaczyć na dowolny cel. RRSO = 7,55%. Okres kredytowania może sięgać 12 lat.
mBank
Kwota kredytu wynosi od 500 do 180 000 zł a okres spłaty od 3 do 96 miesięcy. Ponadto istnieje możliwość ubiegania się o dodatkową gotówkę, która może sięgać nawet do 100% konsolidowanej kwoty. RRSO = 10,34%.
Crédit Agricole
Klienci mogą straać się o kredyt konsolidacyjny do kwoty 150 000 zł a maksymalny okres spłaty to 10 lat. Obok konsolidacji zadłużenia można zakupić pakiet ubezpieczeń dla swojego zobowiązania finansowego. RRSO = 12,3%
T-Mobile usługi Bankowe
T-Mobile umożliwia aplikowanie o kredyt konsolidacyjny do kwoty 200 000 zł bez konieczności wykupowania ubezpieczenia. Okres kredytowania wynosi 10 lat. Szybka wypłata środków na konto jeszcze tego samego dnia. RRSO = 13,75%
Getin Bank
Szansa na uzyskanie kredytu konsolidacyjnego do 200 000 zł na maksymalnie 10 lat. Kredytobiorcy mogą wybrać dogodny dzień spłaty swojej raty. Stali klienci banku zaś mogą aplikować o kredyt przy minimum formalności a decyzjao jego przyznaniu jest podejmowana szybko. RRSO = 15,2%.