Najtańszy kredyt gotówkowy

Kobieta w białym golfie uśmiecha się
Czasem trudno wybrać dobry kredyt

W mediach aż roi się od reklam kredytów i pożyczek, które oferuje instytucje bankowe. Każda z nich proponuje według siebie najbardziej atrakcyjne warunki kredytowania lecz często sprytnie ukrywa koszty pod postacią prowizji czy innych opłat. Dlatego postanowiliśmy prześledzić poszczególne propozycje i wybraliśmy trzy według nas najlepsze oferty. Kierowaliśmy się przede wszystkim tym, za który kredyt lub pożyczkę klient zapłaci najmniej a co się z tym wiąże jakie jest rzeczywiste oprocentowanie zobowiązania finansowego. Dzisiaj po licznych modyfikacjach ustawy o kredycie konsumenckim oraz przymusie prowadzenia kampanii reklamowych, które oddają w rzeczywistości koszty kredytów znacznie prościej jest wyłowić ten najlepszy produkt. Musimy jednak się liczyć z tym, że nie zawsze będzie on dla nas dostępny. Każdy potencjalny kredytobiorca bowiem musi wykazać odpowiednią zdolność kredytową do spłaty zobowiązania. W przeciwnym razie jest zmuszony szukać wsparcie finansowe wśród firm pozabankowych, jak choćbyh tych wymienionych na stronie www http://bezzdolnosci.pl.

Najtańszy kredyt gotówkowy w banku

Przeprowadzona analiza poszczególnych ofert pozwoliła nam wyłonić trzy banki: ING Bank Śląski, Bank PEKAO oraz BGŻ BNP Paribas.

Ten ostatni bank proponuje potencjalnym klientom kredyt gotówkowy do 200 000 zł na 6 do 120 miesięcy. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel a dodatkowo każdy wnioskodawca może wykupić pakiet ubezpieczenia chroniący zarówno kredytobiorcę jak i jego rodzinę od nieszczęśliwych wypadków losowych. O zobowiązanie to można wnioskować zarówno online, jak i przez telefon czy w dowolnym oddziale banku BGŻ BNP Paribas.
Przykładowy koszt kredytu:
Przy założeniu, że pożyczamy 50 000 zł na 96 miesięcy, rata wyniesie 762,64 zł a całkowita kwota do zwrotu 73 213,44 zł. RRSO = 10,08%

ING Bank Śląski świadczy kredyty gotówkowe do 160 000 zł z okresem spłaty wynoszącym od 3 do 96 miesięcy. Cechuje się niskim oprocentowaniem oraz szybką decyzją w sprawie przyznania środków.Ponadto pożyczki do 60 000 zł mogą zostać udzielone z prowizją wynoszącą zaledwie 1%. Posiadacze konta w ING mogą załatwić wszystkie formalności na „klik”.
Przykładowy koszt kredytu:
Gdy pożyczymy 50 000 zł na 96 miesięcy to nasza miesięczna rata wyniesie 729,47 zł a całkowita kwota do spłaty to 50 500 zł.

Bank PEKAO oferuje szybkie pożyczki gotówkowe do 200 000 zł na maksymalnie 96 miesięcy. O zobowiązanie finansowe można wnioskować bez wychodzenia z domu za pośrednictwem internetu. Ponadto każdy klient ma możliwość wykupienia pakietu ubezpieczenia swojego kredytu. RRSO wynosi 13,44%.
Przykładowy koszt:
Przy założeniu, że wysokość kredytu wyniesie 50 000 zł na 96 miesięcy to nasza rata miesięczna będzie równa 779 zł (bez ubezpieczenia).