Najtańszy kredyt gotówkowy

Kobieta w białym golfie uśmiecha się
Czasem trudno wybrać dobry kredyt

W mediach aż roi się od reklam kredytów i pożyczek, które oferuje instytucje bankowe. Każda z nich proponuje według siebie najbardziej atrakcyjne warunki kredytowania lecz często sprytnie ukrywa koszty pod postacią prowizji czy innych opłat. Dlatego postanowiliśmy prześledzić poszczególne propozycje i wybraliśmy trzy według nas najlepsze oferty. Kierowaliśmy się przede wszystkim tym, za który kredyt lub pożyczkę klient zapłaci najmniej a co się z tym wiąże jakie jest rzeczywiste oprocentowanie zobowiązania finansowego. Dzisiaj po licznych modyfikacjach ustawy o kredycie konsumenckim oraz przymusie prowadzenia kampanii reklamowych, które oddają w rzeczywistości koszty kredytów znacznie prościej jest wyłowić ten najlepszy produkt. Musimy jednak się liczyć z tym, że nie zawsze będzie on dla nas dostępny. Każdy potencjalny kredytobiorca bowiem musi wykazać odpowiednią zdolność kredytową do spłaty zobowiązania. W przeciwnym razie jest zmuszony szukać wsparcie finansowe wśród firm pozabankowych, jak choćbyh tych wymienionych na stronie www http://bezzdolnosci.pl.

Najtańszy kredyt gotówkowy w banku

Przeprowadzona analiza poszczególnych ofert pozwoliła nam wyłonić trzy banki: ING Bank Śląski, Bank PEKAO oraz BGŻ BNP Paribas.

Ten ostatni bank proponuje potencjalnym klientom kredyt gotówkowy do 200 000 zł na 6 do 120 miesięcy. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel a dodatkowo każdy wnioskodawca może wykupić pakiet ubezpieczenia chroniący zarówno kredytobiorcę jak i jego rodzinę od nieszczęśliwych wypadków losowych. O zobowiązanie to można wnioskować zarówno online, jak i przez telefon czy w dowolnym oddziale banku BGŻ BNP Paribas.
Przykładowy koszt kredytu:
Przy założeniu, że pożyczamy 50 000 zł na 96 miesięcy, rata wyniesie 762,64 zł a całkowita kwota do zwrotu 73 213,44 zł. RRSO = 10,08%

ING Bank Śląski świadczy kredyty gotówkowe do 160 000 zł z okresem spłaty wynoszącym od 3 do 96 miesięcy. Cechuje się niskim oprocentowaniem oraz szybką decyzją w sprawie przyznania środków.Ponadto pożyczki do 60 000 zł mogą zostać udzielone z prowizją wynoszącą zaledwie 1%. Posiadacze konta w ING mogą załatwić wszystkie formalności na „klik”.
Przykładowy koszt kredytu:
Gdy pożyczymy 50 000 zł na 96 miesięcy to nasza miesięczna rata wyniesie 729,47 zł a całkowita kwota do spłaty to 50 500 zł.

Bank PEKAO oferuje szybkie pożyczki gotówkowe do 200 000 zł na maksymalnie 96 miesięcy. O zobowiązanie finansowe można wnioskować bez wychodzenia z domu za pośrednictwem internetu. Ponadto każdy klient ma możliwość wykupienia pakietu ubezpieczenia swojego kredytu. RRSO wynosi 13,44%.
Przykładowy koszt:
Przy założeniu, że wysokość kredytu wyniesie 50 000 zł na 96 miesięcy to nasza rata miesięczna będzie równa 779 zł (bez ubezpieczenia).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu