Nowy ranking kredytów konsolidacyjnych

Kredyty konsolidacyjne to produkty oferowane głównie przez instytucje bankowe zarówno dla stałych klientów, jak i nowych przenoszących swoje zobowiązania. Dzięki temu, że można je zaciągnąć w dowolnym banku, mamy również sposobność porównać, który z nich prezentuje najbardziej korzystne warunki kredytowania. Wówczas pomocnym narzędziem jest ranking kredytów konsolidacyjnych. Stworzyliśmy go z myślą o tych, którzy pragną połączyć swoje zadłużenie i płacić jedną niższą ratę.

Najnowszy ranking kredytów konsolidacyjnych

 Maksymalna kwota [zł]Okres kredytowania [miesiące]RRSO [%] dla reprezentatywnego przykładu
Alior Bank200 0001447,57
Bank BGŻ BNP Paribas200 00012010,67
mBank150 0009610,34
PKO120 0009611,03
Credit Agricole150 00012012
Getin Bank200 00012016,4
Bank Millennium150 00010816,53
Nest Bank550 00014420,6
Eurobank150 00010820,96

Zaprezentowany ranking nie zawiera wszystkich ofert kredytów konsolidacyjnych lecz te, które w naszym mniemaniu wydają się najbardziej atrakcyjne.

Omówienie rankingu kredytów konsolidacyjnych

Liderem produktów konsolidacyjnych jest Alior Bank, który ma do zaproponowania najtańszy kredyt, na co wskazuje wartość współczynnika RRSO. Z kolei jego oprocentowanie wynosi 5,9%. Osoby zainteresowane ofertą mogą złożyć wniosek o kredyt przez internet. Interesujące warunki prezentuje również Bank BGŻ BNP Paribas. Umożliwia połączenie posiadanych zobowiązań w jeden kredyt do kwoty 200 000 zł. Ponadto klienci banku mają szansę uzyskać dodatkową gotówkę na dowolny cel. Z kolei mBank świadczy konsolidację z dodatkową gotówką, której wysokość może by równa nawet kwocie zaciągniętego zobowiązania finansowego. Nieco droższe produkty dostarczają pozostałe banki, choć w przypadku Credit Agricole czy PKO koszty ich obsługi są nadal niewygórowane.

Konsolidacja – czy to rozwiązanie dla zadłużonych

Połączenie zobowiązań w jeden kredyt konsolidacyjny to rozwiązanie dedykowane w szczególności dla tych konsumentów, którzy preferują wygodę oraz pragną zmienić warunki kredytowania na inne, w dowolnym banku. Co do przeciwwskazań odnośnie kredytu konsolidacyjnego, to nie jest polecany jako środek zaradczy na zadłużenie. Bowiem przecież nasz dług nie zniknie, uzyskamy tylko pewne wsparcie w jego spłacie.

Kredyt bez zdolności kredytowej

Osoby zadłużone w firmach pozabankowych nie mogą ubiegać się o konsolidację chwilówek. Banki co najwyżej mogą nam zaproponować fuzję produktów finansowych zaciągniętych w SKOKach. Natomiast, jeżeli poszukujemy instytucji, które świadczą konsolidację pożyczek chwilówek, należy skupić się na sektorze pozabankowym. Rynek ten udostępnia coś szeroką gamę produktów dla zadłużonych w tym kredytów bez zdolności kredytowej, które opisano w publikacji na stronie http://finansowaparabola.pl/pozyczka-na-oswiadczenie-bez-badania-zdolnosci-kredytowej.html. Jest to jednak zdecydowanie droższe rozwiązanie niźli zobowiązania konsolidacyjne w bankach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu