Bank Pocztowy to detaliczny bank szczególnie ceniony przez osoby starsze. Bowiem dzięki dużej liczbie placówek, zwłaszcza tych obecnych w punktach Poczty Polskiej jego usługi są bardzo łatwe dostępne. Oferuje kredyt konsolidacyjny oraz hipoteczny kredyt konsolidacyjny. Ten drugi umożliwia spłatę hipoteki, która jednocześnie stanowi zabezpieczenie zobowiązania finansowego. By aplikować o kredyt konsolidacyjny online wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 801 100 500 bądź (52) 34 99 499 lub wysłać mail.

Kredyt konsolidacyjny ratalny

Wysokość kredytu może sięgać do 150 000 zł, a okres spłaty do 10 lat (120 miesięcy). Cechuje się atrakcyjnym oprocentowaniem zmiennym od 8,88%, zaś RRSO wynosi 15,66%. By uzyskać kredyt wystarczy udać się do oddziału banku lub do najbliższej placówki pocztowej wraz z koniecznymi do uruchomienia tej procedury dokumentami. Miłym zaskoczeniem jest szybkość rozpatrzenia wniosku, gdyż odbywa się to w ciągu jednego dnia, podczas którego również nastąpi przelew środków na konto klienta.

Wystarczy przygotować dowód osobisty, umowy posiadanych kredytów i pożyczek oraz dokumenty potwierdzające źródło dochodu.

Kobieta siedzi przy oknie z laptopem na kolanach
W Banku Pocztowym masz do wyboru kredyt konsolidacyjny gotówkowy i hipoteczny.

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny

Głównym celem takie zobowiązania finansowego jest spłacenie hipoteki, która ustanowiona jest na daną nieruchomość. Wysokość kredytu może sięgać do 60-70% wartości owej nieruchomości (zależy to od tego, czy wśród kredytów podlegających konsolidacji znajduje się kredyt hipoteczny).Minimalna suma kredytu nie może być mniejsza niż 50 000 zł. Okres spłaty maksymalnie wynosi 30 lat. Choć otrzymane środki należy przeznaczyć przede wszystkim na cele mieszkaniowe, do 20% uzyskanej kwoty można wykorzystać na dowolny cel. RRSO takiego zobowiązanie wynosi 5,42% zaś oprocentowanie zmienne zaczyna się od 4,72% (w tym atrakcyjna marża kredytu 2,99%).

W przypadku konsolidacyjnego kredytu hipotecznego można połączyć tylko te kredyty lub pożyczki, które nie są związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Leave a Comment