T-Mobile Usługi Bankowe

T-­Mobile Usługi Bankowe to bank, powstał z połączenia Alior Sync i operatora sieci komórkowej T-­Mobile. Bank reklamuje swój kredyt konsolidacyjny jako bardzo prostym do zaciągnięcia i wymagający minimalnych formalności. Jednak czy rzeczywiście jest to kredyt na miarę potrzeb klientów i czy spełnia wszystkie wymagania stawiane kredytom konsolidacyjnym?

Ogólne informacje

W przypadku tego kredytu T­-Mobile Usługi Bankowe umożliwia konsolidację wyłącznie kredytów: gotówkowych, limitów w koncie i kart kredytowych. Maksymalnie można się starać o 200 tysięcy złotych, a maksymalny okres spłaty wynosi 10 lat. Kredyt konsolidacyjny jest przelewany na wskazany przez kredytobiorcę rachunek bankowy. T­-Mobile Usługi Bankowe nie wymaga zakładania u siebie rachunku, jednak klienci banku mają możliwość złożenia wniosku o kredyt za pomocą bankowości elektronicznej. Dodatkowo osoby, które złożą wniosek do 30 czerwca i otrzymają minimum 60 rat mogą skorzystać promocji, czyli obniżenia oprocentowania zobowiązań nawet o 50 procent. Warunkiem uzyskania kredytu od T­Mobile Usługi Bankowe jest pozytywna opinia wystawiona przez Biuro Informacji Kredytowej.

kobieta z laptopem
Konsolidacja kredytu wykonana przez internet. czy to możliwe?

przycisk wniosku

Główne zalety kredytu

Niewątpliwą zaletą kredytu jest możliwość uzyskania dodatkowej gotówki na dowolny cel. Bank informuje również na swoje stronie dość szczegółowo o tabeli opłat i prowizji związanych ze składaniem wniosku kredytowego. Za duży atut można również uznać brak wymagań banku dotyczących konieczności posiadania poręczycieli czy zabezpieczeń majątkowych. Umowę kredytową można zawrzeć telefonicznie kub za pośrednictwem kuriera ale też w placówce banku. Zobowiązanie mogą również zaciągnąć osoby, które nie pracują na umowę o pracę ale też na zlecenie i o dzieło. Niewątpliwie zaletą jest również stosunkowo długi okres przez jaki można spłacać raty kredytu.

Ponadto RRSO nie jest wysokie (13,61% dla przykładu reprezentatywnego), kredyt konsolidacyjny zalicza się do jednego z najtańszych na rynku finansowym.