Najtańszy kredyt konsolidacyjny w Nest Bank

Nest Bank od niedawna działa w Polsce, ale zdobył sobie szerokie grono klientów ze względu na nowoczesność oraz profesjonalne usługi. Co ciekawe wszedł na rynek finansowy z dość tanimi produktami, wśród których znajduje się także kredyt konsolidacyjny. Jako jedyny bank proponuje tak wysoką kwotę tego zobowiązania oraz dłuższy niż inne instytucje z sektora bankowego okres spłaty. Kredyt konsolidacyjny w Nest Banku cechuje się ponadto najniższym współczynnikiem RRSO a także niewielkim oprocentowaniem.

Konsolidacja zadłużenia z Nest Bankiem

Konsolidacja kredytów gotówkowych umożliwi klientom banku płacenie jednej raty znacznie niższej od sumy dotychczas zwracanych stawek. Wysokość kredytu to maksymalnie 120 000 zł, a okres spłaty wynosi 10 lat (120 miesięcy). Oferta skierowana jest nie tylko do stałych bywalców banku lecz także tych osób, które nie posiadają w nim otwartego konto. Nie będą musiały też tego robić, nawet podczas ubiegania się o zobowiązanie finansowe. Każdy zainteresowany propozycją Nest Banku może ponadto dobrowolnie ubezpieczyć swój kredyt konsolidacyjny.

Torby z zakupami
Weź tani kredyt konsolidacyjny w Nest Bank a zaoszczędzisz na udane zakupy
Główne zalety kredytu konsolidacyjnego
  • wstępna decyzja nawet w 2 minuty
  • współczynnik RRSO wynoszący 15,5%
  • szybka decyzja kredytowa, wszelkie formalności można załatwić w jeden dzień
  • brak jakichkolwiek ukrytych dodatkowych kosztów
  • możliwość ubiegania się o kredyt konsolidacyjny online

Kredyt może zostać przeznaczony na dowolny cel, zarówno na połączenie zadłużenia wynikającego z posiadanych kredytów lub pożyczek gotówkowych, ratalnych, samochodowych czy też debetów na karcie lub rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym. Wstępna decyzja kredytowa jest ogłaszana nawet po 2 minutach od wypełnienia wniosku.

Dane kontaktowe
infolinia: 801 800188
z telefonu stacjonarnego: 22 438-41-41
godziny pracy BOK: poniedziałek-sobota od 7:00 do 24:00; niedziela od 8:00 do 20:00