Porównanie kredytów gotówkowych 2018

Oferty kredytów gotówkowych zmieniają się z miesiąca na miesiąc. Reklamy w mediach potwierdzają, jak wiele są w stanie zrobić banki by przyciągnąć swoich klientów. Skracają formalności do minimum umożliwiając aplikację online lub obniżają prowizję do 0 zł. Poniżej prezentujemy porównanie różnych kredytów gotówkowych najbardziej znanych komercyjnych banków w Polsce.

Porównanie kredytów gotówkowych

Zważywszy na fakt, jak wiele i łatwo dostępnych jest różnych produktów kredytowych, wybór odpowiedniego bywa naprawdę kłopotliwy. Tym bardziej potrzebne jest solidne porównanie różnych ofert oraz zaprezentowanie tych najkorzystniejszych, dogodnych dla konsumentów.

Najtańsze kredyty gotówkowe

logo bank citi handlowyJedne z najtańszych pożyczek gotówkowych świadczy Bank City Handlowy, której RRSO dla reprezentatywnego przykładu wynosi tylko 9,37%. Maksymalna wysokość kredytu to 150 000 zł a okres kredytowania sięga 10 lat. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Wszystkie formalności z kolei będziemy w stanie zrealizować przez internet, bez wychodzenia z domu skanując dokumenty potwierdzające dochód.

logo bgż bnp paribasBGŻ BNP Paribas udziela niedrogich kredytów gotówkowych do kwoty 200 000 zł. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel i uregulować spłacać je przez 10 lat. RRSO dla reprezentatywnego przykładu równe jest 10,67%. O pożyczkę może wnioskować nawet dwóch kredytobiorców, co można uczynić w oddziale banku lub online. Bank akceptuje również dochody uzyskiwane za granicą.

bank pekaoPEKAO promuje pożyczkę ekspresową do 200 000 zł, której okres kredytowania sięga 8 lat. RRSO = 14,94% dla reprezentatywnego przykładu. Karencja w spłacie wynosi 3 miesiące. Ponadto istnieje opcja połączenia kilku zobowiązań zaciągniętych w innych bankach w jeden kredyt konsolidacyjny. O pożyczkę można ubiegać się online lub bezpośrednio w jednym z oddziałów banku.

RRSO poniżej 20%

GetinBank ma do zaproponowania pożyczkę gotówkową do 200 000, którą można przeznaczyć na dowolny cel. Klientami banku mogą zostać osoby pełnoletnie, które posiadają odpowiednią zdolność kredytową. Dla każdego z wnioskujących oferta pożyczki przygotowywana jest indywidualnie.

Kredyty gotówkowe w Banku PKO to szansa na uzyskanie do 120 000 zł z okresem kredytowania od 1 do 96 miesięcy. O pożyczki można aplikować online, korzystając z wniosku kredytowego znajdującego się na stronie internetowej banku. Pożyczkobiorcy mają możliwość czasowego zawieszenia spłaty rat kredytu na 3 miesiące.

ING Bank Śląski ma do zaoferowania kredyt gotówkowy w kwotach od 1 000 do 160 000 zł na maksymalny okres kredytowania 96 miesięcy. Klienci, którzy zdecydują się zaciągnąć zobowiązanie finansowe mieszczące się w granicach od 20 000 do 60 000 zł nie płacą prowizji.

Alior Bank reklamuje swoją ofertę kredytu gotówkowego z prowizją 0% do kwoty 200 000 zł. Jest to produkt adresowany jedynie do osób, które wnioskują o pożyczkę przez internet. Okres kredytowania jest dość krótki i może sięgać do 60 miesięcy. Wypłata środków może zostać zrealizowana nawet w ciągu jednego dnia.

Pozostałe oferty

Bank Millennium Promuje swoją pożyczkę gotówkową online w promocji z niskim kosztem obsługi (RRSO = 7,68%). Jej prowizja wynosi 0 zł, a maksymalny kwota to 15 000 zł. Z kolei tradycyjne kredyty gotówkowe mogą sięgać do 150 000 zł na 6 do 108 miesięcy. Wstępna decyzja kredytowa zostanie przekazana klientowi telefonicznie.

Eurobank udziela kredytów gotówkowych do 120 000 zł. Osoby, które dysponują rachunkiem w niniejszej instytucji mogą wnioskować o wybraną kwotę przez internet, bez wychodzenia z domu. Ponadto by powiększyć swoją zdolność kredytową można aplikować o kredyt z bliską osobą. Dodatkowo kredytobiorcy mogą skorzystać z wakacji kredytowej czyli czasowego zawieszenia spłaty rat.

Credit Agricole dostarcza pożyczek na realizację marzeń do 150 000 zł. Niestety koszty kredytów wydają się być nieco wygórowane. Przy złożeniu wniosku o pożyczkę przez internet, wstępna decyzja przychodzi do klienta w ciągu 10 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu