Bank BGŻ BNP Paribas, zdobywca pierwszego miejsca w kategorii Consumer Finance rankingu 50 największych banków, świadczy usługę łączenia zobowiązań finansowych w jeden kredyt konsolidacyjny. Cechuje się on niskimi kosztami oraz możliwością zdobycia dodatkowych środków na dowolny cel. Jest korzystanie oprocentowany a każdy klient posiada sposobność do zabezpieczenia swojego kredytu dzięki kilku pakietom ubezpieczeń. Konsolidacja kredytów gotówkowych umożliwi spłatę tylko jeden wygodnej raty miesięcznie, zamiast kilku wynikających z posiadanych zadłużeń.

Kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką

Kobieta w białym płaszczu trzyma w kubku napój ze słomką
Możesz zapomnieć o spłacie kilku rat miesięcznie, gdy zdecydujesz się na konsolidację zadłużenia

BGŻ BNP Paribas oferuje łączenie kredytów i pożyczek gotówkowych, ratalnych czy samochodowych. Nie jest natomiast możliwe by skonsolidować kredyt lub pożyczkę hipoteczną, debety na karcie czy limity na koncie. Maksymalna kwota, o którą może ubiegać się kredytobiorca wynosi 200 000 zł a okres spłaty od 6 do 120 miesięcy. Przy czym okres kredytowania sięgający 120 miesięcy (10 lat) dotyczy tych zobowiązań, które równe są minimum 30 tysięcy złotych. Oprocentowanie stałe, dla kredytów powyżej 100 000 zł, wynosi 5,49% zaś RRSO w tym samym przypadku 13,22%.

Aplikowanie o kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych

By ubiegać się o konsolidację zadłużenia wystarczy zadzwonić na infolinię 801 101 102 i wraz z doradcą wspólnie wypełnić wniosek o kredyt. Następnie zjawić się w najbliższym oddziale banku na wyznaczoną wizytę z przygotowanymi uprzednio dokumentami. Wszelkie formalności można załatwić już w ciągu jednego dnia.

Bank akceptuje następujące źródła dochodu:

  • umowy o pracę (na czas nie- i określony), umowa zlecenie
  • renta lub emerytura
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej
  • prowadzenie gospodarstwa rolnego
  • dochody zagraniczne

Ponadto każdy rodzaj kredytu konsolidacyjnego można dobrowolnie ubezpieczyć korzystając z czterech pakietów ubezpieczeniowych. W przypadku zaistnienia zdarzeń objętych ochroną zwalania to zarówno kredytobiorce, jak i jego rodzinę, przed dalszym regulowaniem zadłużenia.

Leave a Comment