Elastyczna konsolidacja w Plus Bank

Plus Bank, choć kojarzony przede wszystkim z telefonią komórkową, nie kieruje swych usług jedynie do klientów Plus. Oferuje kredyty, lokaty, rachunki oraz karty i to na bardzo atrakcyjnych warunkach. Możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej plusbank24.pl dodatkowo ułatwia proces korzystania z usług bankowych. Jednym z reklamowanych produktów jest również kredyt konsolidacyjny. Dostępny dla wszystkich zadłużonych, którzy pragną zamienić swoje comiesięczne raty w jedną wygodną i niższą niż dotychczas spłacane. Głównymi zaletami skorzystania z usług Plus Banku podczas łączenia swoich dotychczasowych zobowiązań, jest szybkość procedury przyznania kredytu konsolidacyjnego. Dzięki szeroko dostępnym produktom a także dużej łatwości w procesie aplikacji, bank zyskał wiele pochlebnych opinii.

Konsolidacja czyli jedna rata miesięcznie

Konsolidacja naszych zobowiązań jest niejako zamknięciem dotychczas regulowanego zadłużenia oraz podpisaniem nowego zobowiązania finansowego. Dzięki temu, że cały proces odbywa się w jednym banku jesteśmy zobligowani do zwrotu tylko jednej raty co miesiąc. Każdy klient może wybrać dowolny termin spłaty (na początku lub pod koniec miesiąca), a wysokość nowej raty jest niższa od płaconych do tej pory.

Główne cechy kredytu konsolidacyjnego w Plus Banku

  • wysokość zobowiązania nie może przekraczać 150 000 zł
  • maksymalny okres kredytowania wynosi 120 miesięcy (10 lat)
  • RRSO wynosi 12,60% a oprocentowanie zmienne od 9%
  • akceptacja wielu rożnych źródeł dochodu
Kobieta leży na łóżku i korzysta z laptopa
Kredyt konsolidacyjny online – prosta droga do podpisania nowego zobowiązania

Ubieganie się o kredyt konsolidacyjny jest bardzo proste. Do nas wybór czy chcemy to zrobić dzwoniąc pod wskazany numer telefonu lub wypełniając formularz kontaktowy podany na stronie internetowej banku. Procedura aplikowania dostępna jest również w aplikacji elektronicznej Plus Banku. Po rozmowie z doradcą kredytowym wystarczy odwiedzić najbliższą placówkę banku w celu podpisania umowy kredytowej.