Deutsche Bank i skonsolidowana hipoteka

Posiadasz kredyt mieszkaniowy a dodatkowo wiele innych zobowiązań finansowych? Spłata takiego zadłużenia wydaje się być szczególnie trudna. Wysokość hipoteki dla wielu z nas kładzie się cieniem na daleką przyszłość. Gdy do tego dochodzą jeszcze inne raty kredytów jesteśmy przytłoczeni mnogością środków wypływających z naszego konta. Jednak wystarczy zamiana dotychczas posiadanego zadłużenia w jeden wygodny kredyt w Deutsche Banku, a z naszych barków zniknie obowiązek pamiętania o uregulowaniu kilka lat. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy nie muszą posiadać otwarte konta w Deutsche Banku. Zyskują natomiast pewność i bezpieczeństwo, a dodatkowo spokój, gdyż wysokość płaconej co miesiąc transzy kredytu jest o kilkanaście procent niższa niż sumy aktualnie regulowanych rat.

Konsolidacja hipoteki i innych kredytów

Deutsche Bank proponuje kredyt konsolidacyjny hipoteczny, który może zostać przeznaczony na spłatę nieruchomości, na którą ustanowiona jest hipoteka oraz innych zobowiązań finansowych niehipotecznych. Kwota kredytu to minimalnie 50 000 zł maksymalnie zaś może stanowić do 70% wartości danej nieruchomości. Co więcej, udostępniany jest zarówno w walucie złoty polski, jak i w Euro czy USD. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 25 lat. Spłacany jest w ratach równych lub malejących, a RRSO = 5,25%. Należy jednak pamiętać, że wartości oprocentowania kredytu mogą ulegać zmianie.

Domek dla ptaków zawieszony na drzewie
Kredyt konsolidacyjny hipoteczny odciąży nas od wielu rat

Podobnie jak w przypadku standardowego kredytu hipotecznego do aplikowania o zobowiązanie konsolidacyjne należy wypełnić wniosek kredytowy. Niezbędny będzie do tego celu udokumentowany dochód oraz umowy posiadanych kredytów, które będą podlegały konsolidacji. O wysokość przyznanego zobowiązania będzie decydować zdolność oraz wiarygodność kredytowa klienta. Decyzja o przyznaniu konsolidacji podejmowana jest w ciągu 21 dni od chwili złożenia wniosku.