Nest Bank, bank rodzinny

logo nest bankOd niedawna w mediach możemy słuchać i oglądać reklamę Nest Bank. Działalność rozpoczął w październiku 2016 roku jako następca Banku Smart i BIZ Banku. Swoje usługi oferuje zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom z małych firm. Akcjonariuszem banku jest fundusz private equity AnaCap reprezentujący europejskich sektor finansowy.

Oferta Nest Banku

Bank oferuje nowym klientom:

  • konta bankowe dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorców – za założenie konta oraz jego prowadzenie nie trzeba płacić
  • lokaty i oszczędności – skierowane zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych
  • kredyty

Najciekawsze rozwiązania finansowe jakie proponuje Nest Bank

Dla rodziny
Uśmiechnięta rodzinaBank kieruje swoje usługi do rodzin, które pragną ulokować swoje oszczędności w bezpiecznym miejscu. Przy założeniu konta rodzinnego klienci otrzymują premie za regularne oszczędzanie. Środki można wypłacić z konta w dowolnym momencie i nie przekreśla to szans na dalsze jego prowadzenie.

Konta bankowe
Konta bankowe w Nest Banku zakładane jest bezpłatnie. Ponadto instytucja nie obciąża klientów kosztami za jego prowadzenie. Posiadaczowi konta przysługuje karta płatnicza, której użytkowanie nic nie kosztuje.

Szybka gotówka
Ta usługa umożliwia wnioskowanie o pożyczki przez internet. Jest więc ukłonem w stronę ludzi zapracowanych, którzy często w ciągu dnia nie mogą wygospodarować czasu na odwiedzenie placówki banku. Maksymalna wysokość pożyczki dla nowych klientów wynosi 20 000 zł, dla stałych zaś 30 000 zł. Koszt takiego kredytu gotówkowego to jedynie 0,5% miesięcznie, a okres spłaty sięga do 60 miesięcy. Posiadacze konta w Nest Banku mogą liczyć na decyzję kredytową już po 24 godzinach od złożenia wniosku online.

Kredyt dla firm
Kolejną propozycją jest kredyt dla przedsiębiorców bez zastawu i poręczycieli. Oferta ta skierowana jest przede wszystkim dla początkujących właścicieli firm, którzy pragną rozwinąć swój biznes. Mogą oni liczyć na kredyt ratalny do 350 000 zł na 12 lat okresu kredytowania. bank reklamuje się ogłoszeniem wstępnej decyzji o przyznaniu kredytu już po 5 minutach od analizy wniosku kredytowego oraz szybkim przelaniem środków na konto wnioskodawcy. Ponadto kredytobiorcy mają prawo do zawieszenia spłat comiesięcznych rat swojego zobowiązania na 3 miesiące.

Konto oszczędnościowe dla firm
Przedsiębiorcy korzystający z usług Nest Bank powinni zainteresować się tzw kontem BizNest Oszczędności. Jest to propozycja dla firm, które chcą ulokować swoje oszczędności i pomnożyć wraz z upływem czasu. W ofercie znajduje się lokata dla nowych klientów z oprocentowaniem 2,25 w skali roku. Dzięki takiemu rozwiązaniu finanse łatwo zwiększyć a także zabezpieczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu