Akredo i szybkie łączenie zadłużenia

Oferta proponowana przez Akredo nie jest typowym produktem konsolidacyjnym. Za pośrednictwem tej firmy można złożyć wniosek o przyznanie refinansowania do kilku banków naraz. Jednak czy takie rozwiązanie jest korzystne dla klienta i czy warto szukać ofert kredytów za pomocą pośredników? Warto przyjrzeć się tego typu ofertom bliżej.

Ogólne informacje

Firma Akredo działa na polskim rynku od 2014 roku, w ramach współpracy szwedzkich i polskich przedsiębiorców. Akredo jest współfinansowane szwedzki fundusz inwestycyjny, a swoją siedzibę ma w Warszawie. Obecnie współpracuje on z siedmioma dużymi bankami, popularnymi na krajowym rynku: mBank, Raiffeisen Polbank, Deutsche Bank, Getin Bank, Bank Pocztowy, Alior Bank oraz Plus Bank. Serwis ma za zadanie pomóc klientowi w uzyskaniu dla niego najlepszego kredytu konsolidacyjnego, na najkorzystniejszych warunkach. Pozwala na złożenie niezobowiązującego wniosku kredytowego, dzięki któremu otrzymuje się wiele spersonalizowanych ofert, które uwzględniają:

Znak zapytania
Dobijają Cię raty kredytów? Zastanów się nad kredytem konsolidacyjnym.
  • sprawdzenie historii klienta w Biurze Informacji Kredytowej
  • ocenę rzeczywistej zdolności kredytowej opartą o system oceny ryzyka bankowego (scoring)

Za pośrednictwem serwisu Akredo można również składać wniosek o przyznanie nowego kredytu gotówkowego.

przycisk wniosku

Zalety kredytu

Niewątpliwą zaletą skorzystać z usług Akredo jest możliwość uzyskania niższego oprocentowania nawet o 30 procent. Dodatkowo korzystanie z serwisu eliminuje konieczność wysłania zapytania od banku do banku oraz sprawdzania w nich swojej sytuacji kredytowej. Dzięki temu scoring nie ulega pogorszeniu, a klient może wybrać najlepszą dla siebie ofertę. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne a czas potrzebny na wyliczenie zdolności kredytowej wynosi do 24 godzin. Akredo nie narzuca górnego limitu kwoty refinansowania, a każdy wniosek jest indywidualnie rozpatrywany. Ponadto firma współpracuje aż z 12 bankami.

Wady kredytu

Korzystając z serwisu Akredo należy pamiętać, że nie jest to instytucja bankowa, a firma pośrednicząca. Nie ma ona więc w żadnym stopniu wpływu na oprocentowanie, ani też na prowizję naliczaną przez banki.