Eurobank i jego oferta

Osoby posiadające i aktualnie spłacające kilka zobowiązań finansowych mogą je połączyć w jeden kredyt konsolidacyjny i uzyskać dodatkową gotówkę. Dzięki temu rozwiązaniu zdołają spłacać tylko jedną ratę miesięcznie i tym samym obniżyć swoje wydatki nawet do 20%. Ponadto podczas aplikowania o kredyt z osobą bliższą uzyskujemy większe szanse na skonsolidowanie swojego zadłużenia.

Kobieta w krótkich spodenkach chodzi brzegiem morza
Eurobank ma do zaoferowania kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką

Eurobank daje szansę na obniżenie miesięcznych zobowiązań

Bank oferuje kredyt konsolidacyjny w wysokości od 2 000 do 150 000 zł na okres do 9 lat (108 miesięcy). Przy ubieganiu się o to zobowiązanie można dodatkowo uzyskać gotówkę, której przeznaczenie jest dowolne. Gdy klient zdecyduje się na wnioskowanie o kredyt konsolidacyjny wraz z osobą bliską może ubiegać się o wyższą kwotę.
Roczna Rzeczywista Stopa Procentowa (RRSO) wynosi 21,19% oprocentowanie stałe zaś, 10%. Na tej podstawie możemy wyliczyć przykładowa wysokość raty zaciągniętej wierzytelności:

  • przy kwocie kredytu w wysokości 15 000 zł na 24 miesiące, rata wyniesie 746,60 zł
  • przy kwocie kredytu w wysokości 25 000 zł na 46 miesięcy, rata wyniesie 698,20 zł
  • przy kwocie kredytu w wysokości 50 000 zł na 80 miesięcy, rata wyniesie 913,35 zł
  • przy kwocie kredytu w wysokości 100 000 zł na 96 miesięcy, rata wyniesie 1621,34 zł

Jakie dokumenty przygotować by aplikować o kredyt konsolidacyjny w Eurobanku

  • dowód osobisty
  • dokumenty potwierdzające wysokość i źródło dochodu z tytułu umowy o pracę, emerytura, renta, zasiłek przedemerytalny, prowadzenie własnej działalności gospodarczej, rolniczej oraz umowy cywilno-prawnej (np. w charakterze wynajmu)
  • wszelkie dokumenty, które są potwierdzeniem spłacanych aktualnie zobowiązań kredytowych: umowa kredytu, wyciąg z konta potwierdzający uregulowanie ostatnich rat itp.

By ubiegać się o konsolidację zadłużenia wystarczy udać się do wybranej placówki Eurobanku z przygotowanymi dokumentami. Podczas wizyty doradca kredytowy oszacuje i potwierdzi naszą zdolność kredytową. Ostatnim etapem jest podpisanie umowy, po czym pieniądze na spłatę zobowiązań zostaną przelane na konto wnioskodawcy.